Řešení CAD/CAM


Zdá se vám vaše současná příprava CNC programů neefektivní?

Neznáte detailně ISO programování a chcete si CNC programy vytvářet sami?

Dodávají vám vaši zákazníci výkresy v CAD formátu a vy hledáte software, které by bylo schopno tento formát bez problémů načíst a poté vytvořit program?

Nabízíme Vám dodání CAD/CAM software Edgecam, který vaše problémy vyřeší. Výhodami tohoto softwarového nástroje jsou:Edgecam je přední CAM systém, umožňující programování frézovacích, soustružnických a soustružnicko-frézovacích strojů. Edgecam kombinuje uživatelsky příjemné prostředí a intuitivní ovládání, se sofistikovanou tvorbou drah nástrojů. Edgecam je top produkt Planit group - světově nejrychleji rostoucí společnost, zabývající se vývojem a prodejem CAM systémů (podle nezávislé studie CIMdata).

Edgecam je kompletní softwarové CAM řešení jak pro produkční obrábění, tak i pro výrobu tvarových forem a zápustek. S kompletním rozsahem 2 - 5 osých frézovacích operací, s podporou pro soustružení a soustružnicko-frézovací centra, v kombinaci s dokonalou CAD integrací a důmyslnými automatickými nástroji, je Edgecam jediný CAM software který kdy budete potřebovat.

Edgecam je navržen tak, aby zvládal programování jednoduchých i velmi složitých součástí a nabízí plnou podporu pro poslední verze CAD systémů, obráběcích strojů, nástrojů a nejmodernějších technologií. Edgecam je dodávaný celosvětově přes síť specializovaných certifikovaných partnerů. Strategickým partnerem Planit group pro Českou a Slovenskou republiku je společnost NEXNET, a.s.

Edgecam - Standard pro inteligentní obrábění Solid modelů